10. oktober, 2018

Tek

Tek je potekal v okolici hotelskega kompleksa. Začeli smo z netekmovalnim delom – tek za zdravo življenje, katerega je vodila Tina Petrovčič. V nadaljevanju je sledil tekmovalni del, katerega se je udeležilo 56 tekmvalk in tekmovalcev rezdeljenih v 3 moške in 2 ženski starostni kategorije. Dolžina moške proge je bila 4km, ženske pa 2 km.

Z štartom so začeli moški ob 18:20, nadaljevale pa so ženske 18:40.

EKIPNO TEKMOVANJE

MESTO ŠOLA SEŠTEVEK TOČK ŠTEVILO TOČK
1. SŠ Domžale 265 100
2. ŠC Novo mesto 245 80
3. SŠTS Šiška 172 65
4. ŠC Nova Gorica 128 53
5. STPŠ Trbovlje 124 44
6. SPTŠ Murska Sobota 120 35
7. ŠC Celje 118 27
8. ŠC Velenje 112 20
9. ŠC PET 87 14
10. Vegova Ljubljana 55 8

Nepopolne ekipe

11. ŠC Kranj 107 6
12. SŠ Ravne 104 4
13. CIRIUS Kamnik 100 3
14. SERŠ Maribor 65 2
15. GEPŠ Piran 41 1
MESTO MOŠKI 1978 IN MLAJŠI ŠOLA ČAS ŠT.TOČK
1. 1.Kališnik Tomaž  SŠ Domžale 14,05 100
2. 11.Mede Gregor ŠC Novo mesto 14,55 80
3. 15.Kukolj Tine SERŠ Maribor 15,01 65
4. 5. Zaletel Janez ŠC PET 16,02 53
5. 9.Markič Vasja STPŠ Trbovlje 16,17 44
6. 3.Palatin Rajko SPTŠ Murska Sobota 16,57 35
7. 4.Podobnik Matic ŠC Kranj 18,09 27
8. 13.Podpadec Matic Vegova Ljubljana Ljubljana 19,04 20
9. 6.Luznar Jan ŠC PET 20,22 14
10. 10.Krebelj Peter SŠTS Šiška 20,36 8
11. 2.Golčman Nino ŠC Velenje 21,48 6
12. 7.Gez Aljaž ŠC Nova Gorica 22,14 4
13. 12.Kališek Matej ŠC Celje 22,46 3

 

MESTO MOŠKI 1977-1963 ŠOLA ČAS ŠT.TOČK
1. 33.Tomič Aleš ŠC Novo mesto 13,39 100
2. 25.Vrečar Branko ŠC Kranj 15,43 80
3. 31.Jensterle Franc SŠTS Šiška 17,02 65
4. 22.Zorman Srečko ŠC Velenje 17,15 53
5. 32.Grulja Janko ŠC Novo mesto 17,18 44
6. 34.Fugina Dušan ŠC Celje 18,59 35
7. 23.Vrčkovnik Peter ŠC Velenje 19,09 27
8. 35.Kolonič Luka SŠ Šiška 19,1 20
9. 24.Roškar David SPTŠ Murska Sobota 19,21 14
10. 29.Pograjc Marjan STPŠ Trbovlje 20,06 8
11. 43.Kolar Uroš SŠ Šiška 20,37 6
12. 19.Škofic Primož SŠ Domžale 20,39 4
13. 18. Bonifer Rihard SŠ Domžale 20,45 3
14. 16.Cedilnik Gregor SŠ Domžale 21,49 2
15. 26.Avsec Janez ŠC PET 22,34 1
16. 27.Klinec Dimitrij ŠC Nova Gorica 22,47 1

 

MESTO MOŠKI 1962 IN STAREJŠI ŠOLA ČAS ŠT.TOČK
1. 38.Mlinar Alojzij SŠ Ravne 17,53 100
2. 40.Petrevčič Žarko SŠTS Šiška 18,02 80
3. 39.Halcer Robert STPŠ Trbovlje 18,36 65
4. 37.Just Franci SPTŠ Murska Sobota 19,12 53
5. 36.Škoflek Danilo SŠ Domžale 20,27 44

 

MESTO ŽENSKE 1978 IN MLAJŠE ŠOLA ČAS ŠT.TOČK
1. 47.Medved Nataša SŠ Domžale 8,33 100
2. 52.Češčut Romi ŠC Nova Gorica 8,36 80
3. 57.Košmerl Vanja ŠC Novo mesto 8,57 65
4. 48.Zver Tina SPTŠ Murska Sobota 9,31 53
5. 54.Adam Mateja SŠ Ravne 9,33 44
6. 46.Stopar Nina SŠ Domžale 9,34 35
7. 56.Petrovčič Tina SŠTS Šiška 9,37 27
8. 55.Perko Natalija STPŠ Trbovlje 9,45 20
9. 51.Metul Petra ŠC PET 11,29 14
10. 42.Leder Tanja Vegova Ljubljana 11,34 8
11. 14.Vidergar Nika GEPŠ Piran 11,52 6
12. 53.Kolak Kristina SŠ Ravne 12,21 4

 

MESTO ŽENSKE 1977 IN STAREJŠE ŠOLA ČAS ŠT.TOČK
1. 61.Prezelj Tanja Cirius Kamnik 9,35 100
2. 74.Voljčanšek Slavica ŠC Celje 9,42 80
3. 60.Zupan Katarina SŠ Domžale 9,53 65
4. 65.Hudournik Karmen ŠC Velenje 11,31 53
5. 70.Likar Vanja ŠC Nova Gorica 11,37 44
6. 67.Pobega Katja GEPŠ Piran 11,45 35
7. 75.Zver Sonja Vegova Ljubljana 11,47 27
8. 69.Primožič Petra ŠC PET 11,5 20
9. 66.Šavle Klavdija GEPŠ Piran 11,51 14
10. 62.Selič Tea ŠC Velenje 12,53 8